27 września 2013

Word.

Zawsze najtrudniej jest zacząć. Teoretycznie za każdym razem wiem o czym chcę napisać, w praktyce proces 'twórczy' przebiega dość opornie. Trudno mi się skupić kiedy 'mam' Cię na czacie, migasz jak oszalały. W dodatku Piotrek podśpiewuje tak ślicznie w tych rapowych kawałkach. Na dworze niebezpiecznie, para z ust. Spalona innym słońcem pod koniec września. Zamiast kolorowego drinka z palemką, w dłoni dzierżę kubek z gorącą herbatą. Mój wrodzony dar wciąż nie radzi sobie z interpunkcją.
Nadgryzione jabłko zszargało mi nerwy. Ludzka niekompetencja z dnia na dzień przeraża mnie coraz bardziej. Lubię ponarzekać jak każdy, ale serio ostatnio dorwał mnie straszny niefart.
Mam wrażenie, że źle interpretuje rzeczywistość. Nie wiem co myślisz, a tak w ogóle myślisz cokolwiek? W słuchawkach sentymentalnie. Żyjemy bezpiecznie, ale czy tak do końca szczęśliwie? Nurtujące. Ubóstwiałam poranki, dzisiaj czekam na wieczory. Świecę na zielono, jestem online. Godzina do przodu, godzina do tyłu- nieważne. Dasz się porwać? 
Cieszę się, że mam dla kogo pisać. Satysfakcja, wciąż odczuwalny progres. 

Słowo dewaluuje się szybciej niż rubel.

6 komentarzy:

 1. Lubię Cię tutaj odwiedzać choćby po porcję dobrego rapsu :))
  pozdrawiam i zapraszam do siebie http://pampaarampa.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Napraw mikrofon...majsterkowiczu :P

  B.

  OdpowiedzUsuń
 3. Twoje słowa to ukojenie

  OdpowiedzUsuń
 4. Sandra, wybierasz się w tym roku na studia?

  OdpowiedzUsuń
 5. Przeczytałam kilka Twoich postów wstecz. I powiem Ci, ze podoba mi sie to co robisz :) nie pieprzysz jak wszyscy o nowej sukience, pomadce do ust, czy szamponie do włosów. Jest w tym wszystkim to prawdzie cos - to jest prawdziwe życie! Początki zawsze są najtrudniejsze, ja dopiero tu raczkkuje i nie ogarniam co sie z czym je, ale mam pomysł, jak kazdy przecież od czegoś trzeba zacząć.
  Wrócę tu jeszcze nie raz.
  Mam dla ciebie propozycje. Proszę, odezwij sie mój email: ssimpleliffe@wp.pl
  No i tradycyjnie zapraszam do siebie ;) ssimpleliffe.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 6. Sandra, poszłaś na dziennikarstwo?

  OdpowiedzUsuń