22 października 2015

HERE.

Nastrój raczej kiepski, w sumie to bardzo kiepski. Wiadomo, pogoda robi swoje. 
Na białym stoliku, tuż w zasięgu mojej ręki stoi kubek. Kubek z rudym liskiem, a w nim czarna, mocna herbata- wyjątkowo niedobra. 
W stanie skrajnego wycieńczenia organizmu, moje kubki smakowe przyjmują wszystko co im zaserwuje. Miesiąc październik dosłownie mnie przeorał- jakkolwiek to brzmi.
Młody przedsiębiorca? Tak, zachciało mi się... Dzisiaj piecze mnie policzek.
Dostałam po ryju. W kilka chwil straciłam cały entuzjazm. 
Wiem, jeszcze niecały miesiąc temu mówiłam, że nie zniechęcam się zbyt szybko. Kłamałam...,a może zwyczajnie się przeliczyłam. Myślę, że każdy w mojej sytuacji rzuciłby to w pizdu. Doszło do tego, że pisząc to trzęsą mi się ręce. Nerwica? brak magnezu w organizmie?, a może to zwykłe wkurwienie... Obstawiam wszystkie opcje. Jestem wykończona, jak każdy. Moje ideały i ambicje odchodzą do lamusa. Dałam się wciągnąć w korporacyjny wir. Zrezygnowałam z życia, w 100 procentach oddając się pracy. Jestem gówniarą, która wymyśliła sobie, że będzie robić duże rzeczy. Gówniarą, która pnie się po szczebelkach tej chwiejnej drabinki, coraz wyżej i wyżej. Dzisiaj zaliczyłam glebę. Rozczarowałam się. Liczyłam, że moja praca jest warta trochę więcej.
Nie wiem co mam ze sobą zrobić. Znowu dylematy. 
Bycie pracoholikiem to fatalna sprawa. Jak się okazuje pracowanie z pasją odpada. 
Chcesz przestać, a jakaś nadprzyrodzona siła zwyczajnie Ci na to nie pozwala. 
We wszystko co robię w swoim życiu, staram się angażować na MILION procent. Nawet w mycie kibla, dosłownie. Nie potrafię odpuszczać. Zawzięty baran z chorymi ambicjami. 
Stukam w klawiaturę i nieco mi lżej. Jutro zapewne wszystko zacznie się od początku. 
Znowu będę skołowana. Znowu będę zastanawiać się, po co mi to było. Przecież miałam wybór. Odwalić swoje i cześć, bez żadnej odpowiedzialności. 
Nikt nie kazał mi brać tego na bary- z resztą bardzo kruche. 
Waga leci w dół jak oszalała- cóż się jej dziwić. Potrzeby życiowe zaczynają powolutku zanikać. Zapominam zjeść, wysikać się czy zwyczajnie wyspać. Nie wiem jak długo jeszcze pociągnę. 
Nie wiem już czego oczekuje od życia. Nie wiem co daje mi szczęście... Zamykam wpis skaczącym w mojej głowie, wielkim NIE WIEM!


miłego.

4 komentarze:

 1. Nie zawsze udaje nam się to czego zapragniemy. Witaj w świecie w którym sprowadzenie na ziemie następuje momentalnie. Ze strony z której byś się najmniej spodziewała. Masz pieniądze masz wszystko, nie masz pieniędzy pozostaje Ci docenianie tego co niematerialne. Jeszcze nie raz załapiesz glebę taką, że ciężko będzie wstać. Po chwili leżenia wstaniesz bo przypomnisz sobie, że mimo tego, że masz niewiele chcesz czerpać z życia jak najwięcej. Kochaj, Pracuj, Żyj, Szalej, Płacz, Tęsknij, Załam się, Podnieś się, Zestarzej się, Umieraj taka kolej życia. Rada ode mnie może trochę banalna zasłyszana z jakiegoś filmu: "Nie chciej przeżyć, chciej żyć!". Miłego dnia, głowa do góry :)

  https://www.youtube.com/watch?v=NyAJz4Q9yVs

  OdpowiedzUsuń
 2. faktycznie, stanowisko kierownicze w housie - prestiż za 1600zł. Przynajmniej na Twoim poziomie intelektualnym.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jakieś stare info masz koleżanko/kolego :)
   Pozdrawiam cieplutko :)

   Usuń
 3. Nie poddawaj się!Twardziele po każdym,porządniejszym ciosie od życia wstają z gleby i mówią:"Tylko na tyle Cię stać?Bijesz jak baba!(dziwko)" ;)
  Życie to walka,pole bitwy na którym reguły są cholernie proste...Zasady?ŻADNYCH ZASAD!Niestety,cieżko tu o sprawiedliwość i wdzięczność ( co nie oznacza,że nie warto!) :)

  Rób swoje,bądż dobrej myśli,ciężko pracuj i podążaj do wyznaczonego celu.Nie zapominaj jednak o tym,co sprawia Ci radość!Znajdż czas na swoje pasje,rodzinę i przyjaciół.Nie samą praca człowiek żyje, nie jesteśmy robotami! :) Może zakup magnezu nie będzie takim złym pomysłem? :P

  Pozdrowienia i jeszcze raz GŁÓWKA DO GÓRY, jutro tez wstaje słońce. :)

  "But please, dont cry,dry Your eyes,never let up
  Forgive but don't forget,GIRL KEEP YOUR HEAD UP" ;)

  https://www.youtube.com/watch?v=XW--IGAfeas

  OdpowiedzUsuń