8 lipca 2012

Praga.

Uciekając od miejskiego zgiełku zawitaliśmy na warszawską Pragę. 
Miejsce wyjątkowe. Przesiąknięte historią. 
W powietrzu dało wyczuć się niepokój. Ludzka nerwowość atakowała nas z okien.
Zapachów, dźwięków, ludzkich gestów nie da się uwiecznić na fotografii...
Pragę trzeba odwiedzić, choć na własną odpowiedzialność :)


10 komentarzy:

 1. Odpowiedzi
  1. Większe wyświetlają się w kiepskiej jakości, ale zawsze można kliknąć na fotkę żeby zobaczyć ją w pełnej krasie :-)

   Usuń
 2. no widzę super wakacje w WAWIE :D a kiedy BUŁGARIA ? :D Nie znasz innych określeń oprócz "miejski zgiełk" ? Któreg już po raz n-ty użyłaś ... Naucz się chociaż kadrować zdjęcia ...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Okej polonistko :-) a co do kadrowania to Twoją uwagą mogę podetrzeć sobie tyłek :-) kiss

   Usuń
 3. nie odpowiadasz mi na pytanie o ulubione perfumy :(

  OdpowiedzUsuń
 4. Sandro, przepraszam, że uskuteczniam taką reklamę akurat na Twoim blogu, ale wiem, że tu znajdę osoby, których szukam.

  Szukam osób zainteresowanych modą damską jak i męską chcących poprowadzić wspólnie bloga o modzie. Dodawanie swoich stylizacji, inspiracji połączone z wrzucaniem muzyki. Szukam osób kreatywnych, nie poddających się zbyt łatwo i mających pomysły, dzięki którym blog się będzie rozwijał. Żadnych obowiązków, tylko spełnianie marzeń i realizacja swoich modowych chęci, planów, inspiracji. Chętnych proszę o kontakt : about.the.fashion@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Sandra jest osobą publiczną, jedną z popularniejszych blogerek w Polsce ! Zna się na modzie, najnowszych trendach. Jej kreacje są bardzo wyszukane, zróżnicowane ale zawsze bardzo kobiece ! Inne dziewczyny z zazdrością oglądają się za nią w Jeleniej Górze i Warszawie ! Z chęcią odpowiada na wszystkie pytania, jest bardzo otwarta i miła dla osób odwiedzających jej bloga !! Myślę że idealnie będzie nadawała się do prowadzenia takiego bloga !!

   Usuń
  2. Sandra, po części już ma takiego bloga więc bez sensu ponawiać to tylko z kimś. Szanuję to co robi i sama jest dla mnie jedną z wielu inspiracji modowych jak i w innych sferach, które porusza. Śledzę jej blogi i facebook'a od dłuższego czasu więc mogę powiedzieć, że świetnie wiem jak reaguje na pytania czy konstruktywną krytykę. W sprawie mojej sprawy, znalazłam myślę, że odpowiednią osobą i blog ruszył parę dni temu :)

   Usuń
 5. Sandra! :) Wspaniałe zdjęcia, przepięknie uwieczniłaś klimat i atmosferę panującą w tamtym miejscu. Nigdy nie byłam w warszawskiej pradze, ale po tych fotografiach mogę sobie wyobrazić jak tam jest :)
  Wiem,że ostatnio miałaś dużo nieprzyjemnych komentarzy, ale ciągle są tu wierni widzowie {nie, nie gimbusy :D), dlatego moze wrzucisz jakiś oufit,pare swoich zdjęć ?
  +fajnie ci w tym ombre!

  OdpowiedzUsuń