25 lipca 2011

List Od M.


Na Przekór I Na Pozór Zwykła Nastolatka Rozdarta Pomiędzy Dwoma Małymi Miastami.

Rzec można- kalifornijska dusza w polskim ciele. Sandra, bo o niej mowa, to osiemnastoletnia blogerka, która chętnie dzieli się swoją codziennością z dużą rzeszą czytelników, o dziwo, zostaje bardzo pozytywnie odbierana, przez swoje jasne, czytelne przesłania, dzięki swojej oryginalnej osobowości potrafi przetrwać w kraju, w którym panuje znieczulica. Na pierwszy rzut oka widać, że nie lubi szarości i monotonii.. W tak młodym wieku posiada bardzo duże horyzonty w dziedzinach muzyki i dziennikarstwa, swój fach szlifuje także przez blogowanie. Każdy najmniejszy ułamek swojego ja, przelewa do wirtualnego pamiętnika. To rzadko spotykany przypadek, żeby ktoś umiał tak pięknie ubierać w słowa rzeczywistość. W 170 centymetrach kryje się enigmatyczna, wysublimowana, a przede wszystkim ciepła osoba. Kreuje nowe, to co przed nami, bliskie i nieznane jednocześnie. W błękicie oczu tej kobiety zawarte jest światło, które prowadzi przez tunel problemów, z którymi mamy styczność na co dzień, każde słowa jak terapia dla zmysłów.
Wyjątkowość, Naturalność I Prawda.Napisał M.
Podziękowania. One Love.

3 komentarze:

 1. Noo muszę powiedzieć że czyta się to bardzo przyjemnie ponieważ śmiem powiedzieć że tekst przyjemny dla oka i czyta się go z coraz to większym zaciekawieniem myśląc o czym będzie następna linijka. Całość oceniam na wielki plus! Oby więcej takich tekstów !! :)

  Bless. <3

  OdpowiedzUsuń
 2. Zostać tak przez kogoś opisanym-bajka :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Tak ciepło robi się na sercu czytając takie słowa o sobie, zwłaszcza jeśli się wie, że były napisane szczerze. Niby słowa to tylko słowa i niewarto przywiązywać do nich aż takiej wagi, ale... Jak można nie przywiązywać wagi do liter ułożych w taką całość wiedząc, że ta całość mówi o nas?! :)

  OdpowiedzUsuń