16 stycznia 2011

To Taka Dedykacja Jest.


Dedykuje To Tym Wszystkim Co Chcieliby Być Wyżsi, Co Za Wszelką Cenę
Chcą Być Kimś Innym.


Nie mam zamiaru po raz kolejny uskuteczniać czegoś na wzór gorzkich żali.
To nie to miejsce i nie ten czas, ale mam po dziurki w nosie Waszej głupoty.
Skąd się to bierze? Ta podłość i wszechobecna zawiść, którą obdarzamy bliźniego na każdym kroku.
Razi mnie hipokryzja, którą tak intensywnie emanujecie.
W naszym kraju po prostu musi tak być, że najpierw wznosimy jednostkę na wyżyny po czym w brutalny sposób, za wszelką cenę staramy się ją zepchnąć na najniższy szczebel.
Nie potrafię zrozumieć tego, jakże złożonego procesu
Brak Jakiekolwiek Sensu...
Nie pchałam się na ekrany Waszych monitorów, nie zabiegałam o wciąż to rosnące statystyki, nie wdrapywałam się na piedestał internetowych łączy. Nie robiłam kompletnie niczego!
To Właśnie Was Nazywam Moimi Stwórcami!
To Wy wyczarowaliście ten pseudo Fejm i to nie tylko w Moim jakże prostym przypadku :)

Napawam Się Tą Codzienną Dozą Głupoty!

Dzięki!

9 komentarzy:

 1. Niczym sie nie przejmuj ;)
  Kochamy Cie <3 <3

  OdpowiedzUsuń
 2. Sandro, Ty po prostu jesteś tu potrzebna!
  Nie ma powodu, dla którego dzień w dzień odwiedzam Twoje strony. To coś w rodzaju uzależnienia, z którego nie mam zamiaru się odzwyczajać.
  Bądź, po prostu bądź i już!
  /moniiii

  OdpowiedzUsuń
 3. ..pamiętaj, zawsze się znajdą wyżsi wśród równych.. trzeba tylko umieć ich olewać.
  Przesyłam całe mnóstwo pozytywnej energi, bądź sobą zawsze - bo jesteś niesamowicie interesującą i meega pozytywną osobą. :)

  a w przyszłości chciałabym ujrzeć Cię jako prezenterkę w Vivie :)

  ściskam. LOVE.
  antyoszustka.

  OdpowiedzUsuń
 4. hej, możesz mi w skrócie powiedziec jak się robi tunel w uchu ? na swoim przykładzie. i ile masz wgl. mm?

  OdpowiedzUsuń
 5. nie będziesz już prowadzic blogspota i pb ? ; <
  proooosze wróc!

  OdpowiedzUsuń
 6. hej. napisz felietonik o dziadkach;Dz chęcią bym poczytała. uwielbiam czytac twoje wpisy jak i oglądac zdjęcia ;) wracaj niunia;**

  OdpowiedzUsuń
 7. Proszę wróć. Daj znak życia, jakiś ...

  OdpowiedzUsuń
 8. Wrócisz jeszcze do nas?? ;(

  OdpowiedzUsuń
 9. Proszę, przeczytaj to i nie myśli, że to kolejny komentarzyk od anonimka, który Cię nienawidzi, bo kiedyś w tym samym miejscu napisałam coś podobnego, tyle, że tamten komentarz miał za zadanie Cię wesprzeć, pocieszyć, dodać motywacji, sama nawet później opublikowałaś tutaj kilka z "podobnych".
  Ten niestety nie będzie taki milutki. Nie nie chcę Cię dołować, broń Boże, ale gdybyś była gdzieś blisko mnie trzepnęłabym Cię w ten rudy łeb i powiedziała weź się za siebie Sandra!
  Nie znam Cię- okey nie powinnam oceniać, ale do cholery co się z Tobą dzieje? Proszę Cię zastanów się nad tym. Rozumiem też, że życie nastolatki jest trudne, sama o tym dobrze wiem, pełno nowych spraw na głowie- nie masz czasu na bloga, to też jestem w stanie zrozumieć. I nie nie proszę Cię, abyś wracała, to twoje życie. Ale nie pojmuję jednego. Dlaczego piszesz, że dzięki temu, popieprzonemu w pewnym stopniu społeczeństwu internetowemu, zawdzięczasz to jaka teraz jesteś, że nas potrzebujesz i nie potrafisz tego wszystkiego rzucić w cholerę. Wiemy przecież, że już raz odchodziłaś od bloga, a później wracałaś prosząc byśmy zrobili coś z tą niską statystyką! Taaak, pamiętam to jak dziś. Do cholery! Przecież niedawno pisałaś, że te słupki się dla Ciebie nie liczą. Nie powiem, irytuje mnie to bardzo, bo nie lubię ludzi, którzy robią takie zamieszania wokół siebie. Myślałam, że ty taka nie jesteś. Widocznie się myliłam.

  Nie zależy mi na tym byś dodała ten komentarz, chcę tylko byś go przeczytała z dwa razy i pomyślała, tak naprawdę pomyślała.

  OdpowiedzUsuń